Giunti Psychometrics Türkiye

Giunti Psychometrics Türkiye

Biz Kimiz?

Bilim ve teknolojiyi, insan dokunuşuyla buluşturuyoruz…

Psikometrik ölçümleri çağın ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir seviyeye taşıma, özenle geliştirilmiş orijinal metotlarla psikoloji biliminin insan kaynakları, eğitim ve sağlık sektörlerindeki uygulama alanlarında profesyonellere öncülük etme ve mesleki uygulamalara yüksek standartlar kazandırma misyonuyla çıkılan yolculukta Giunti Psychometrics, kırk yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. 1950 yılında İtalya’da kurulduğu günden bugüne psikometrik testlerin ve araçların öncüsü olan Giunti Psychometrics; bugün, pazardaki payı ve genişliği açısından liderdir. Avrupa’nın ve dünyanın en saygın yayıncıları arasındaki yeriyle itibarını kanıtlamış olan kuruluşumuz, ruh sağlığı eğitimleri sahasında da üstün başarılara imza atarak psikoloji eğitimlerinin en güvenilir kaynaklarından biri haline gelmiştir.

Giunti Psychometrics Türkiye olarak Avrupa, Asya, Güney Amerika ve Türkiye dahil olmak üzere 16 ülkeyi kapsayan global ağdan aldığımız güçle Türkiye’deki ruh sağlığı profesyonelleri, insan kaynakları profesyonelleri ve eğitimciler için uluslararası bilimsel standartlarda psikometrik araçlar, çözümler ve eğitimler sunuyoruz. Her türden insani değere saygı duyan şeffaf ve dürüst çözümler için tüm faaliyetlerimizde etik ve bilimsel temeller üzerinde yol alıyoruz.

Giunti Psychometrics, Uluslararası Test Yayıncıları Birliği (ETPC) ve Uluslararası Test Komisyonu (ITC) üyesidir ve sunulan araçların uygulanması için uluslararası standartları garanti eder.

Değerlerimiz;

Giunti Psychometrics Türkiye, sunduğu ürün ve hizmetlerle sektörünün öncüsüdür. İşbirlikçi yapısı ve çözüm odaklı anlayışı ile ortaklık kurduğu şirketlerin menfaatlerine yönelik araçları ve çözümleri hizmet kalitesinden ödün vermeksizin sunmaktadır. Kurumların insan kaynakları faaliyetlerini en doğru araç ve yöntemlerle desteklemekte; akademik kadrosu, bilimsel standartları, yenilikçi bakış açısı ve çağının son teknoloji imkanlarını kullanarak sunduğu hizmet ile her gün çalışma ailesine yeni kurumlar katmaktadır.